انجمن مهندسین برق و الکترونیک شاخه گیلان: برگزاری سمینارراهکارهای مدیریت مصرف انرژی در ساختمان های مسکونی و اداری برای اعضای انجمن

برگزاری سمینارراهکارهای مدیریت مصرف انرژی در ساختمان های مسکونی و اداری برای اعضای انجمن

سمینار مذکور از ساعت 9 الی 12 روز سه شنبه مورخ 1396/05/17 در سالن اجتماعات اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان برگزار گردید.

در این برنامه که با حضور بیش از یکصد نفر از اعضای انجمن مهندسین برق و الکترونیک شاخه گیلان برگزار گردید، جناب آقای مهندس بلبل آبادی ریاست محترم انجمن با بیان فرمایشاتی بر اهمیت مدیریت مصرف بهینه انرژی تاکید و از اقدامات انجام شده توسط انجمن و شرکت برق منطقه ای گیلان در این زمینه نیز بیاناتی ایراد نمودند.

در ادامه مدیریت محترم عامل شرکت مخابرات استان گیلان نیز در خصوص اهمیت مدیریت مصرف انرژی و معرفی تکنولوژی های جدید مخابراتی که در تحقق این امر تاثیر گذار خواهد بود بیانانی ایراد نمودند.

در ادامه مهندس صیاد زاده از سازمان بهره وری انرژی ایران سمیناری در خصوص مبحث "مدیریت مصرف انرژی در ساختمان های اداری و مسکونی" به مدت 50 دقیقه ارائه نمودند.

پس از آن نیز سمینار "معرفی سیستم های هوشمند با استفاده از تکنولوژی های مخابراتی و تاثیر آن بر شبکه انرژی" توسط آقای دکتر سلیمانی از شرکت نور تابان به مدت 35 دقیقه ارائه نمودند.

در مرحله بعد از برنامه ، جناب آقای مهندس پارسایی از اعضای هیات مدیره انجمن مهندسین برق شاخه گیلان و از معاونین محترم شرکت مخابرات استان گیلان به تکنولوژی های جدید مخابراتی اشاره نمودند.

در قست بعدی برنامه سمینار "معرفی تکنولوژی های جدید ال ای دی و اس ام دی و تاثیر آن بر کاهش تلفات شبکه" توسط کارشناسان محترم شرکت شایان برق ارائه گردید.

در بخش پایانی برنامه نیز سمینار "معرفی نیروگاه های مجازی و تاثیر آن بر توزیع انرژی پراکنده و کاهش تلفات انرژی" توسط آقای دکتر گودرز چراغی از اعضای محترم هیات مدیره انجمن مهندسین برق شاخه گیلان ارائه گردید.

 

اخبار